Відбулася онлайн-зустріч щодо атестації клубів Регіональної ліги U-19

21 Липня 2026, Вт

21 липня 2026 року відбулася онлайн-зустріч із провідними фахівцями та відповідальними особами футбольних клубів Регіональної ліги U-19. Головна тема заходу – вимоги критеріїв атестації.

З метою забезпечення належної організації та проведення Всеукраїнських змагань Національної та Регіональної ліг U-19 Виконавчий комітет УАФ затвердив Регламент з атестації футбольних клубів Національної та Регіональної ліг U-19 (Видання 2026) та граничні терміни основного процесу процедури атестації.

Під час зустрічі учасники:

  • отримали вичерпну інформацію щодо актуальних питань критеріїв атестації;
  • детально проаналізували ключові вимоги, виконання яких є обов’язковим для отримання атестату УАФ.

 

Відділ з питань атестації та ліцензування клубів дякує всім учасникам онлайн-зустрічі за конструктивне спілкування, приділений час та висловлює сподівання, що клуби в повному обсязі та у встановлені граничні терміни виконають вимоги регламенту з атестації.

Корисна новина?
0
0