Семінар-нарада з питань атестації клубів 1-ої ліги ПФЛ

News
Семінар-нарада з питань атестації клубів 1-ої ліги ПФЛ

13 – 14 грудня 2022  року в конференц-залі готелю «Національний» в м. Києві відбувся дводенний семінар-нарада з актуальних питань атестації клубів 1-ої ліги ПФЛ до сезону 2023/2024 рр.   

Відкривали засідання перший віце-президент УАФ Олег Протасов та президент ПФЛ Олександр Каденко.

У своєму зверненні до присутніх в залі керівники УАФ та ПФЛ відзначили, що футбольні клуби можуть розраховувати на всіляку  підтримку та сприяння у питаннях проходження процедури атестації, беручи до уваги особливу військово-економічну  ситуацію, яка наразі склалася в країні.

Під час роботи семінару учасники розглянули та обговорили актуальні питання щодо аналізу проблемних питань при виконанні вимог атестації футбольних клубів 1ої ліги ПФЛ за 2022 р., основних граничних термінів та особливості подачі документів через систему ІТ-Ліцензування в рамках виконання вимог фінансових критеріїв Регламенту з атестації. Приділили увагу темам вимог щодо оформлення документації при проходженні процедури атестації футбольними клубів 1-ої ліги ПФЛ у сезоні 2023/2024 рр., ключових аспектів підготовки річної фінансової звітності та вимог до аудиту фінансової звітності в рамках процедури атестації та чинного законодавства України тощо та порядку підтвердження вимог щодо відсутності простроченої кредиторської заборгованості згідно Регламенту з атестації футбольних клубів Професіональної футбольної ліги України.

Впродовж роботи семінару представники футбольних клубів 1-ої ліги активно вели полеміку, обмінювались поглядами, дискутували щодо нагальних і важливих питань системи атестації.

Вхід